Zespół

Anna Sołtys
Anna Sołtys
Magister kosmetolog, specjalista podolog

Ukończyłam studia magisterskie w Collegium Medicum UJ, na wydziale Farmacji, zawodowy kurs podologii w Warszawie oraz roczną Akademię Podologii w Katowicach.

Regularnie uczestniczę w konferencjach, kursach oraz szkoleniach, aby stale podnosić swoje kwalifikacje i moc skuteczniej pomagać moim podopiecznym.

Podologia jest moją wielką pasją, dlatego oferuję Państwu przyjazną atmosferę i profesjonalne podejście do problemu.

zdjęcie-profil-iwona
Iwona Kosiba
Magister Fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

W likwidowaniu dolegliwości bólowych i zaburzeń układu ruchu wykorzystuje doświadczenie zdobyte podczas różnorodnych szkoleń z zakresu rehabilitacji.

Do każdej terapii podchodzę indywidualnie i kompleksowo, a postępy oceniam w ultrasonograficznym badaniu rehabilitacyjnym. W tym holistycznym spojrzeniu na dany problem, pomaga mi specjalistyczna wiedza z zakresu ortopodologii.

Przede wszystkim specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce stóp, w zaburzeniach wad postawy oraz nadmiernej wiotkości stawowej. Pełen panel badań diagnostycznych pozwala mi na odpowiednie dostosowanie terapii oraz dobór indywidualnych wkładek korekcyjnych lub ortopedycznych.

Katarzyna Hat Rychlińska
Katarzyna Hat-Rychlińska
Kosmetolog, Specjalista Podolog
Ukończyłam studia licencjackie z kosmetologii oraz podyplomowe na kierunku Podologia.
Jako, że części zamiennych do stóp nie ma (ku rozpaczy znacznej części naszych podopiecznych), a problemów z nimi bez liku – wynaleziono zawód podologa. A ja lubię stopy. Wszystkie. Pomagam Państwu o nie dbać już od 7 lat.
Luiza Radecka
Luiza Radecka
Magister kosmetolog, spec. Podologii, szkoleniowiec oraz wykładowca akademicki
Jestem instruktorem, szkoleniowcem oraz wykładowcą akademickim na kierunku kosmetologia o specjalizacji Podologia.
Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach, kongresach oraz szkoleniach z zakresu podologii. Łączę pasje do wszelakich tematów związanych z podologią oraz posiadam rozległą i fachową wiedzę z tego zakresu. Stopami zajmuję się zawodowo, z zamiłowania i z pasji.
Patrycja Matejko
Patrycja Matejko
Trycholog

Jestem absolwentką kierunku Kosmetologia na Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Akademii Trychologii. Swoje zainteresowania oraz umiejętności rozwijam szczególnie w kierunku odpowiedniej pielęgnacji skóry głowy, twarzy oraz włosów. W pracy skupiam się głównie na tym aby jak najskuteczniej rozwiązywać problemy swoich klientów. Jestem osobą o niezwykle ciepłym i spokojnym usposobieniu. Prywatnie fanka zdrowego trybu życia, buldogów francuskich i muzyki.

Monika Nowak
Monika Nowak
Lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z okulistyki w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ukończyłam kierunek lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Na co dzień zajmuję się diagnostyką i leczeniem wad refrakcji, schorzeń aparatu ochronnego oraz chorób przedniego i tylnego odcinka oka.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Medycyną estetyczną interesuję się od lat. Aktualnie jestem słuchaczką studiów podyplomowych w Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia-medycyna estetyczna dla lekarzy. Dodatkowo systematycznie poszerzam swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne z zakresu medycyny estetycznej podczas dodatkowych specjalistycznych szkoleń dla lekarzy.
Wykonuję zabiegi mające na celu podkreślenie naturalnych cech wyglądu, zatrzymanie upływu czasu oraz mające na celu cofnięcie oznak starzenia się skóry, m.in. w oparciu o preparaty autologiczne (osocze bogatopłytkowe,  fibryna), mezoterapię igłową i mikroigłową, biostymulatory tkankowe, peelingi medyczne oraz zabiegi na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Uważam, że medycyna estetyczna jest po to, by podkreślać naturalne piękno, bez efektu przerysowania.

Zapraszam na konsultacje.